Ubytování

Třeboňský penzion Neptun je příjemným místem pro ubytování v lázeňském městě Třeboň. Stojí nedaleko centra Třeboně a několik stovek metrů od lázní Aurora.

Poloha penzionu Neptun je výhodná jak pro návštěvníky Třeboně, tak pro hosty, kteří se léčí v lázních. Hosté, kteří do Třeboně přijeli na dovolenou, budou mít ubytování v Třeboni blízko centra, hospůdek, lázní a přitom v dosahu cyklostezek a jihočeské přírody.

Filozofie, kterou se řídíme

Naší ambicí je vytvořit z třeboňského penzionu Neptun místo, kam se budou naši hosté rádi vracet. Příjemné ubytování , kde host bude cítit, že si ho jeho hostitel váží, kde se bude host cítit dobře, kde ho přivítá čistota, výborná snídaně a milý vstřícný personál. Máme ambici, aby host mohl říci, že u nás dostal ten nejlepší poměr mezi cenou, kterou zaplatil a kvalitou, která mu byla poskytnuta.

Firemní akce v penzionu Neptun Třeboň

Jsme připraveni se zájemci z firemní klientely jednat o využití našeho ubytování, pro jejich firemní akce. Náš penzion disponuje velkým sálem, kde je možné přednášet a školit zaměstnance.  Je možné provázat semináře a školení s léčebnou kůrou v nedalekých lázních, nebo s cyklistickými výlety.  Kde jinde odměníte své zaměstnance, nebo spolupracující subjekty pobytem v lázeňském městě a ještě si  cenu  odečtete z daní?

Penzionu Neptun disponuje šesti velmi pěknými dvoulůžkovými pokoji. Dále čtyřmi nadstandardními mezonetovými pokoji s možností dvou přistýlek. Také velmi prostorným dvoupokojovým apartmánem též s možností dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC. Je v nich k dispozici televizor, lednice, telefon s připojením do Třeboňských lázní a  WIFI připojení k internetu. Pro naše hosty připravujeme bohaté snídaně podávané v naší jídelně. Penzion Neptun je vhodným místem k ubytování v lázeňském městě Třeboň, pro Vaší dovolenou i v případě Vašeho léčení v lázních.

Další služby: